QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu  (MOD, Unlimited Money)

QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu (MOD, Unlimited Money)

App Information of QuizLingo - İngilizce Kelime Oyunu

App Name QuizLingo - İngilizce Kelime Oyunu
Genre Apps, Educational
Size
Latest Version
Get it On Google Play
UpdateAug 4, 2019
Package Namecom.misha.ingilizcekelimeoyunu
Rating
Installs50K+

Description of QuizLingo - İngilizce Kelime Oyunu

QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu (Package Name: com.misha.ingilizcekelimeoyunu) is mod developed by apkbusting and the latest version of QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu was updated. QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu is in the category ofEducational. You can check all apps from the developer of QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu. QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu is listed in Best 10 Educational Like Club Penguin. Currently this app is for free. This app can be downloaded on Android on apkbusting or Google Play. All APK/XAPK files on apkbusting.com are original and 100% safe with fast download.

QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu MOD Features:

  • QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu Premium Cracked
  • QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu Added New Mod Version
  • QuizLingo – İngilizce Kelime Oyunu Unlimited Money/Coins
QuizLingo – İngilizce kelime oyunu ile eğlenerek ve ücretsiz şekilde İngilizce kelime bilginizi sınayın. Üstelik internetsiz çalışır ve her yerde oynayabilirsiniz.

YDS ve TOEFL gibi sınavlarda karşınıza çıkabilecek binlerce kelime oyun içerisinde karşınıza çıkacaktır. Bu sayede İngilizce kelime ezberleme konusunda çok yol katedeceksiniz.

İngilizce kelime öğrenme konusunda en büyük yardımcınız bu oyun olacak. Kelime ezberleme programı arıyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Farklı soru tipleriyle bazen harfleri doldurmanız, bazen doğru şıkkı işaretlemeniz, bazen de doğru-yanlış şeklinde cevaplandırma yapmanız isteniyor. İngilizce kelime öğrenmeyi eğlenceli ve kolay hale getiriyor.

Siz de İngilizce kelime ezberleme ve kelime öğrenme konusunda ilerlemek istiyorsanız hemen şimdi uygulamayı indirin ve oynamaya başlayın.

Toefl kelime ezberleme, İngilizce konuşma ve YDS kelimeleri için bu oyunu oynayabilir, İngilizce kelime testi yapabilirsiniz.

Uygulamamızın kullanım alanları:
→ ingilizce oyunu
→ ingilizce kelime ezberleme
→ yds kelimeleri
→ yds kelime ezber
→ toefl kelimeleri
→ ingilizce kelime tekrarı
→ kelime testi
→ kelime ezberi

Leave a Reply

Your email address will not be published.